Hakkımızda

22 Yıllık Tecrübe

Web Sitemize Hoşgeldiniz

1991 yılında, Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmak amacıyla kurulmuş olan Tıp Merkezimiz kendini her geçen gün yenileyen, geliştiren yapısıyla siz değerli halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara/Demetevler’de bulunan Servet Ünsal Tıp Merkezi, sağlık için en iyi hizmetleri hastalarına sunmaktadır. Uzman doktorlar eşliğinde; çocuk hastalıkları, dahiliye, göz ve daha bir çok alanda sağlık hizmeti sunmaktadır. Tıp merkezi randevu sistemiyle çalışmaktadır. Online olarak ya da 7/24 telefon ile randevu alınabilmektedir. Servet Ünsal tıp merkezi radyoloji açısından da oldukça gelmiştir. Her türlü tomografi işlemi kolaylıkla yapılmaktadır ve tıp merkezinde bulunan 4 boyutlu ultrason sayesinde size en iyi hizmeti sunabilmektedir. Bunların dışında Portör muayenesi, heyet raporu, ağır ve tehlikeli işler raporu, işe giriş raporu ve horlama ve uyku testi gibi hizmetleri de bulunmaktadır.

Kurucu Müdürümüz Sayın Dr. Servet Ünsal, 1957 yılı Sivas-Divriği doğumludur. 3 yaşındayken ailesinin Ankara’ya göç etmesi nedeniyle 1960 yıldan beri Yenimahalle’de yaşamını sürdürmektedir. İlk, Orta, Lise öğrenimini Yenimahalle’de, yüksek öğrenimini Ankara Hacettepe / Sivas Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Tıp öğreniminden sonra, Ankara Trafik Hastanesinde çalıştı; uzun süre Ankara Adliyesi Sağlık biriminde Hekimlik yaptı.

Bu arada yetiştiği bölge olan Yenimahalle’ye hizmet vermek amacıyla, eşi Dr. Dürdane Ünsal ile birlikte Dr. Servet Ünsal Tıp Merkezi’ni kurdular. Halen kesintisiz olarak sağlık hizmeti vermektedir ve Dr. Servet Ünsal Tıp Merkezi’nden sadece Yenimahalle sakinleri değil, tüm Ankara ve çevresi yararlanmaktadır.

Dr. Servet Ünsal, sağlık alanı dışında özellikle sivil toplum kuruluşlarında üye ve yönetim kurullarında görevler üstlenmiştir. Halen, Ankara Tabip Odası, Yenimahalleliler Birliği Divriği Kültür Derneği, Arguvan Kültür Derneği, Çağdaş Malatyalılar, Şenkaya Derneği ve OSİAD gibi örgütlerin aktif üyesidir. Dr. Servet Ünsal’ın çeşitli dergi ve yayın organlarında yayınlanan mesleki, bilimsel, siyasi yazıları mevcuttur. Halk müziği ve edebiyat özel ilgi alanlarını oluşturmaktadır. 7 yaşından beri bağlama çalan Dr. Servet Ünsal’ın TRT repertuarlarında da yer alan derlemeleri bulunmaktadır.

Radyo Mozaik ve TV’de gönüllü yönetici olarak sürdürdüğü yayıncılığına, Ekin Su Radyo – TV’yi oluşturarak devam etmiştir. Radyo Ekin (FM 107.1) ile Ankara ve çevresinde ciddi toplumsal görev edindiği yayıncılığa nitelikli, demokrat, çağdaş bir anlayış getirmiştir.

0
Yıldır Hizmetinizde
0
Bölümümüzle
0
Uzman Doktorumuzla

" Hayatta sahip olduğunuz en önemli şey sağlıktır ! "